Sprzedam: Dodge Nitro 2.8 CRD – Pilnie!

Witajcie, tak jak w temacie ogłoszenia sprzedam bardzo pilnie terenowego Dodge'a Nitro. Silnik jak w opisie 2,8 litra, tankowany olejem napędowym, nie pali zbyt dużo. Po maską 177 KM i napęd 4x4 można więc spokojnie tym autkiem śmigać po bezdrożach i podmokłych terenach. Pod względem bezpieczeństwa auto posiada immobiliser, abs oraz 4 poduszki powietrzne.

Oczywiście jak we wszystkich tego typu samochodach skrzynia biegów jest automatyczna. Na wyposażeniu są również elektryczne lusterka, szyby, system nawigacji, tempomat, centralny zamek, a także podgrzewane skórzane fotele.

Całość wnętrza obita jest czarną skórą, która pasuje do czarnego lakieru. Samochód jest pięciodrzwiowy. W środku dodatkowo znajduje się radioodtwarzacz oraz subwoofer z tyłu.

Auto jest sprowadzone i wyprodukowane we Francji, rocznik 2008. Jestem jego pierwszym właścicielem, auto jest oclone i przygotowane do przerejestrowania. Dodatkowo dodaje do niego opony letnie i zimowe oraz alufelgi.

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania, dotychczas auto serwisowane było w ASO. Jeżeli nie jesteś pewien czy faktycznie jest zadbane z chęcią przejadę się z tobą do dowolnego serwisu. Mam dwa komplety klucze, więc od razu w razie potrzeby są zapasowe.

Posiadam do niego komplet dokumentów w tym umowę tłumaczoną na język polski. Śpieszy mi się ze sprzedażą, ponieważ spłacam kredyt we frankach dlatego chcę za niego tylko 40 000 zł.

To najbogatsza wersja z tej serii samochodów więc myślę, że warto ;).

http://szybysamochodowe.com/ profesjonalna farba do zacisków hamulcowych firmy Motip okręgowa stacja kontroli pojazdów katowice