Francuzi przyspieszają z produkcją modelu 308. Fabryki nie nadążają za potrzebami konsumentów

Peugeot 308

Z informacji podanych przez zagraniczne media branżowe wynika, że Peugeot przyspiesza z produkcją modelu 308, ponieważ dotychczasowe tempo nie zadowala klientów. Liczba zamówień przerosła oczekiwania francuskiego koncernu.

308 wydaje się być niemałym sukcesem francuskiego producenta. Peugeot przyspiesza z produkcją, po tym jak model ten otrzymał wyróżnienie samochodu roku (oryg. "Car of The Year"). Ostatecznie Francuzi nie są w stanie sprostać zamówieniom składanym przez klientów - tylko do tej pory zarejestrowano w sumie ok. sześćdziesiąt tys. zamówień na model 308, a to znacznie więcej niż pierwotnie szacowano.

Kolejna, nocna zmiana w fabrykach Peugeota

Producent zdecydował się na zatrudnienie kolejnych specjalistów i kontynuację produkcji nocą - nowe stanowiska pracy przydzielono w sumie 600 pracownikom w Sochaux (większość otrzymała umowę na okres tymczasowy, tylko ok. 150 osób zatrudniono na stałe).

http://www.hard-met.pl laser fibrowy www.mechanix.com.pl

Zapoznaj się także z: Sprawdź nasz najnowszy dział ogłoszenia →

gravatar logoNie dziwię się, że zainteresowanie 308 rośnie z dnia na dzień, bo to bardzo zgrabne autko jak na swój segment. Poprzednia wersja niewielu osobom przypadła do gustu, a aktualna generacja w zasadzie dyskwalifikuje konkurencję z grupy VAG'a w swojej klasie (przynajmniej w kwestii wizualnej jeśli tak można to ująć).

gravatar logoSpoko, niech rośnie sprzedaż, mam tylko nadzieję, że przez te nocne zmiany nie zaniedbają jakości i nowe 308 będą równie trwałe jak poprzednie. Co ciekawe , nowe 308 ma w końcu normalne wnętrze - odświeżona kierownica, duże zegary u sporo miejsca na środkowym panelu robią bardzo dobre wrażenie. Oby tylko z częściami nie było problemu.

Aby skomentować ten materiał musisz być zalogowany. serwis pomp tłokowych osuszanie budynków