Gadżety automaniaka, czyli czego potrzebuje jeszcze prawdziwy kierowca?

Passat

Każdy motomaniak, który posiada swój własny samochód robi wszystko, aby wyglądał on jak najlepiej. Dlatego też często inwestuje w gadżety motoryzacyjne. Są to na przykład odświeżacze powietrza, ale także różne dodatki, na przykład umocowanie telefonu w aucie, specjalne pokrowce na siedzenia.

Nowe obicie siedzeń, automatyczna klimatyzacja - coś jeszcze?

Gadżetów motoryzacyjnych jest bez liku. Gdzie możemy kupić takie akcesoria motoryzacyjne? Na stacjach benzynowych lub w sklepach o takiej tematyce, które oferują nam na prawdę bardzo dużo elementów. Nie są to tanie dobra materialne. Nigdy motoryzacja nie cechowała się niskimi cenami. Dlaczego? Gdyż jest ona potrzebna dla ludzkości, a gdy jest coś potrzebne i przedsiębiorcy wiedza, że klienci muszą to kupić, to grzechem jest z tego nie skorzystać i na ty nie zarobić.

Oczywiście konkurencja nieco obniża ceny, lecz nieznacznie. Dlatego wszystko może być bardzo charakterystyczne i niesyte drogie. Warto popatrzeć sobie na takie gadżety, każdy motomaniak uwielbia czasami kupić jakąś zabawkę do swojego ukochanego samochodu.

gravatar logoWydaje mi się, że normalni kierowcy nie potrzebują żadnych gadżetów. Jedynym akcesorium, z którego korzystam przy każdej podróży jest zwykła nawigacja GPS - bez tego zdecydowanie nie ruszam się nigdzie - nawet w pracy z niej korzystam (jestem przedstawicielem handlowym na północną część naszego kraju).