Wybierając samochód kobiety również zwracają uwagę na detale. Liczy się nie tylko kolor

Panda

Obalamy mit: kobiety zwracają uwagę nie tylko na kolor lakieru. Wybierając auto panie zwracają uwagę na podobne detale co mężczyźni oraz na parametry techniczne pojazdu.

Okazuje się, że lakier jakim pokryte jest auto, jest mniej ważny od tego znajdującego się na paznokciach. Kobiety interesują się nie tylko małymi kompaktowymi autami miejskimi. Stawiają również na ergonomię i wygodę, a przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Coraz więcej pań decyduje się na samochody wyżej zamieszone typu SUV. Dzięki takiemu pojazdowi czuję się bezpiecznie i pewnie za kółkiem. Kobiety stawiają na dobrą widoczność oraz na zwrotność pojazdu. Wiele pań ma problem z parkowaniem, więc pożądane są auta, które to ułatwiają.

Kobiety stawiają głównie na bezpieczeństwo

Najważniejszym kryterium wyboru samochodu jest kwestia bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Kobieta kupując samochód myśli często o swoich dzieciach, a przede wszystkim zwraca uwagę na możliwości zamontowania fotelika. Istotne jest również komfortowe wsiadanie i wysiadanie, zwłaszcza w spódnicy czy sukience.

Panie podobnie jak mężczyźni zwracają również uwagę na spalanie, rodzaj silnika, a także na skrzynie biegów. Jednak dla nich mimo wszystko kolor ma większe znaczenie niż dla przeciętnego faceta. Często jednym z istotnych czynników jest dopasowanie koloru tapicerki do lakieru.

sznurki lina sizalowa damar wynajem dźwigów andrychów Vag Tune, ul. Przemysłowa

gravatar logoCiekawe po co kobietom duże auta, przecież potem jest problem ze znalezieniem miejsc parkingowych pod sklepem ;). Moim zdaniem panie powinny się ograniczyć do jeżdżenia smartem, ewentualnie rowerem. Dzięki temu będą miały przynajmniej ładną sylwetkę :P.