Okazja! sprzedam Volkswagen Caddy za 27 000 złotych

Silnik: diesel
Sprowadzany: nie

Witam,

tak jak w tytule ogłoszenia mam do sprzedania Volkswagena Caddy z 2009 roku z dieslem 1,9. Super samochód, praktycznie można nim przewieźć nawet średniej wielkości kanapę oraz fotele. Dotychczas serwisowałem go w ASO, musiałem wymienić sprzęgło na gwarancji ponieważ poprzednie żona spaliła. Caddy jest bardzo oszczędny, w mieście pali zaledlwie 5l/ 100 km natomiast na trasie 3l/100 km. Silnik jest zdrowy, bardzo ładnie przyśpiesza do 100 km na godzinę.

Auto jest 5 drzwiowe, kolor lakieru to czerwony metalic, ma dopasowane do koloru szaro-czerwone siedzenia. Jeżeli chodzi o komfort jazdy to nie znam tak wygodnego auta, posiada na wyposażeniu wspomaganie kierownicy, centralny zamek, autoalarm, podgrzewane siedzenia oraz klimatyzację manualną. Bardzo wygodny w długich podróżach, dotychczas jeździł głównie po mieście i po twardych drogach.

Pod względem bezpieczeństwa samochód jest wyposażone w 4 poduszki powietrzne, immobiliser, ASR oraz ABS. Siedzenia wymagają wyprania ponieważ mamy 2 dzieci i psa. W aucie podróżowały osoby niepalące. Cena auta to 27 000 złotych, nie podlega negocjacji. Dodatkowo dorzucam w ramach sprzedaży 2 komplety opon, radio, pokrowce na siedzenia oraz części dodatkowe.

Sprzedaje go ze względu na to, że nie jest to do końca auto rodzinne, którego potrzebujemy. Na życzenie mogę dosłać jeszcze dodatkowe zdjęcia oraz podać numery VIN. Wszelkie pytanie proszę przesyłać w prywatnych wiadomościach.