Sprzedam: Opel Astra II z silnikiem 1,7 DTI - 8500 złotych

Wystawiam na sprzedaż swoją Astrę II generacji z 2003r. Samochód do dziś przejechał w sumie nieco ponad 200 tys. kilometrów, ale jest w bardzo dobrym stanie. Silnik diesela o pojemności 17, DTI bardzo oszczędny w trasie i mieście. Egzemplarzem poruszam się na bieżąco - jestem drugim właścicielem Astry, a wszystkie płyny eksploatacyjne były przeze mnie na bieżąco wymieniane.

Auto nie wymaga żadnego doinwestowania - jest gotowe do trasy. Sprawne w 100 procentach - nie ma absulutnie żadnych problemów technicznych, zawieszenie nie puka, układ kierowniczy sprawny, nie ma luzów. Silnik jest suchy, podobnie jak skrzynia biegów - nie ma żadnych wycieków, a jednostka napędowa nie spala nadmiernie oleju. Samochód przez cały okres (także latem) był garażowany, dlatego pomimo swojego wieku ma bardzo zdrowe nadwozie. Dodatkowo w wyposażeniu jest klimatyzacja manualna (nabita i doskonale działa). Poza tym elektryczne szyby i lusterka, 2 poduszki AIRBAG oraz ABS w standardzie + centralny zamek i regulowana kierownica (co nie jest wcale takie oczywiste w przypadku II generacji tego modelu).

Samochód jest sprawny, a zmieniam go, ponieważ chcę kupić Astrę nowszej generacji. Egzemplarz można obejrzeć w okolicach miasta Torunia (do około 20 kilometrów mogę dojechać do zainteresowanego). Możliwa niewielka negocjacja ceny - w tej chwili cena wyjściowa 8,5 tysiąca złotych. Na wszelkie zapytania chętnie odpowiem na poczcie: michal_adamczycki84@onet.pl.