Sprzedam: Astra III generacji w super stanie - warto

Samochód do sprzedania: Opel Astra III sprowadzony z Niemiec. Pojemność: 1,6 litra silnik benzynowy o mocy 105 KM. Auto ma przebieg na poziomie 110 tys. kilometrów

Sprzedaję Astrę III generacji w bardzo dobrym stanie. Auto posiada udokumentowaną książkę serwisową, jest w 100% bezwypadkowy z oryginalną powłoką lakierniczą, bo można sobie sprawdzić w Autoryzowanym Serwisie Obsługi. Dodam, że egzemplarz nie miał wymienianych lamp i szyb, a przy tym nie wymaga w zasadzie żadnego wkładu finansowego. Techniczne w doskonałym stanie, nie ma stuków i żadnych innych niespodzianek.

Astra ma bardzo zadbane wnętrze - samochodem poruszał się właściciel firmy, nie były w nim wożone dzieci ani inni pasażerowie, dlatego w środku wygląda idealnie! Zapewniam, że w środku nigdy nie było palone i sam samochód wrócił z Niemiec na kołach, a nie lawecie. Dołączam pełen komplet niemieckich dokumentów.

Dodam, że samochód był zarejestrowany formalnie w 2005 roku, ale produkcja to koniec roku 2004. Egzemplarz nie wymaga żadnych inwestycji, jest kompletny, nie posiada ukrytych wad. Auto można sprawdzić u mechanika, albo odwiedzić ASO, jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do modelu. Zdjęcia są mojego autorstwa - wykonałem je 4 dni temu po wyjeździe z myjki automatycznej (dlatego na fotografiach są ślady wody).

Szczerze polecam i zapraszam do kontaktu. Więcej fotografii udostępnię po wysłaniu do mnie wiadomości na: pawel_rubikowski90@pcozta.pl.

regeneracja dpf naprawa samochodów ciężarowych swarzędz www.fleetcorp.pl/radom/

Aby skomentować ten materiał musisz być zalogowany. strona www - chiptuning Wrocław