Peugeot 301 VTi Active używany tanio sprzedam - wyjątkowa okazja

Rok produkcji: 2013
Silnik: benzyna
Sprowadzany: nie

Witam wszystkich, mam do sprzedania praktycznie nowe i mało używane auto Peugeot 301 VTi Active. Silnik jest benzynowy zdrowy pali w trasie 3 litry, natomiast w mieście dochodzi nawet do 6l/100 km, ale mam dość ciężko nogę ;) Jestem pierwszym właścicielem auto jest obecnie na gwarancji i posiadam do niego wszystkie potrzebne dokumenty. Sprzedaję tylko dlatego, że się żonie nie podoba, dotychczas jeździła nim do pracy.

Mogę powiedzieć, że ma pełne wyposażenie i aż szkoda mi się go pozbywać. Posiada elektrycznie sterowane szyby z przodu oraz podgrzewane lusterka, światła przeciwmgłowe, klimatyzację manualną oraz komputer pokładowy. Pod względem bezpieczeństwa posiada komplet czterech poduszek powietrznych, ABS, ESP oraz ASR.

Oczywiście, że nie był bity bo w sumie nawet nie miał kiedy. Lakier jest granatowy metalizowany, śliczny. Peugot posiada również regulację wysokości fotela oraz dzieloną tylną kanapę. Szczęśliwy kupujący ma prawo do negocjacji ceny. Aktualnie wynosi ona 38 tysięcy złotych, auto jest warte tej ceny możecie mi uwierzyć jak do niego wsiądziecie ;) Dorzucam do peugeota również komplet opon letnich, bo nie długo będą potrzebne. Na wszystkie pytania odpowiadam na prv.

Na życzenie kupującego mogę podjechać z autem do dowolnie wybranego mechanika, który będzie chciał go sobie obejrzeć. Gwarantuję, że jest całe sprawne i prawie, że nieużywane.