Peugeot Partner z sekwencyjnym gazem - sprzedam

Rok produkcji: 2003
Silnik: benzyna+LPG
Sprowadzany: tak ze Szwajcarii

Witam serdecznie, jak w temacie sprzedaję Peugeota Partnera, którego jestem trzecim nabywcą, kupiłem samochód u dealera. Mam do samochodu pełen komplet dokumentów, do tej pory przechodził przeglądy u mechanika. Auto najczęściej poruszało się po drogach wiejskich, służyło mi jako pojazd firmowy. Ma pewny przebieg 156000km, auto było bite. W czasie jeżdżenia w korkach pali zaledwie 7 l/100 km, ale już na autostradzie 3 l/100 km. Auto jest 5-drzwiowe, kolor lakieru to zielony mat. Ze względu na stłuczkę był całościowo lakierowany. Z auta korzystały głównie osoby palące, pojazd był garażowany. Przednie fotele potrzebują odświeżenia ponieważ podróżowały na nich dzieci.

Auto miało wymienione klocki hamulcowe oraz klosze, ze względu na ich zużycie się. Ma bogate wyposażenie: komplet poduszek powietrznych, podgrzewane fotele, automatyczną skrzynię biegów, centralny zamek, kontrolę trakcji, podgrzewane lusterka, radio odtwarzacz, klimatyzację czterostefową, GPS, regulowaną kierownicę, elektryczne szyby i ABS.

Chcę sprzedać samochód dlatego, że kupiłem nowy. Jest w pełni sprawny do jazdy. Nie mogę na niego narzekać. Cena pojazdu nie podlega negocjacji i zawiera również zestaw głośników oraz dodatkowe akcesoria wyposażenia. Jeżeli potrzebujesz jakiś innych informacji lub zdjęć napisz na mojego maila: jarormir.bulwak234@onet.pl.

auto arek szafy aktowe