Pilnie sprzedam Peugeot 206 za 10 tyś złotych

Silnik: wysokoprężny
Sprowadzany: tak z Francji

Witam serdecznie,

mam do zaoferowania moje piękne autko, którego jestem drugim nabywcą, kupiłem samochód w komisie. Mam do pojazdu pełen zestaw dokumentów, dotychczas był serwisowany u mechanika. Auto do tej pory poruszało się po mieście, służyło mi jako pojazd służbowy. Ma niezmieniany przebieg 150124 km, auto było bite. Podczas jeżdżenia po mieście pali jedynie 10 l/100 km, natomiast na autostradzie 6 l/100 km. Auto jest trzydrzwiowe, odcień lakieru to granatowy mat.

Pojazd ma wymienione zderzaki ,a także lusterka, z powodu stłuczki. Posiada bardzo bogate wyposażenie: skórzane fotele, ABS, czujnik deszczu, ESP, klimatyzację manualną, elektryczne lusterka, radio z cd, GPS, automatyczną skrzynię biegów, podnoszoną kierownicę, regulowane siedzenia i osiem poduszek powietrznych.

Z auta korzystały przeważnie osoby niepalące, samochód był garażowany. Posiada wszystkie zdrowe blachy. Tylne siedzenia potrzebują wymiany gdyż podróżowały na nich dzieci. Przednie natomiast są w doskonałym stanie.

Chcę sprzedać auto bo kupiłem nowe. Jest w pełni sprawny do jazdy. Cena auta nie podlega negocjacji dodatkowo zawiera także zestaw kół zimowych ,a także letnich i kupione do niego części zapasowe. Jeżeli potrzebujesz jakiś innych informacji albo więcej fotografii napisz do mnie na prv.