Pilnie sprzedam - zadbane Renault Kangoo

Silnik: diesel
Sprowadzany: tak z Francji

Witam serdecznie,

dziś sprzedaję warte swej ceny Kangoo, którego jestem drugim kierowcą, zakupiłem samochód w salonie. Posiadam do pojazdu komplet dokumentów, dotychczas był serwisowany u mechanika. Auto często jeździło po autostradzie, służyło mi jako środek transportu do biura. Posiada pewny przebieg 456 000 km, samochód był bity. W czasie poruszania się po mieście spala zaledwie 10 l/100 km, natomiast na trasie 5 l/100 km. Auto jest trzydrzwiowe, odcień lakieru to niebieski mat.

Samochód miał wymienione wycieraczki oraz klosze, ze względu na ich zużycie się. Ze wględu na karambol, w którym uczestniczyłem musiałem wymienić również oba zderzaki. Moje Kangoo ma pełne wyposażenie: materiałowe fotele, ABS, czujnik deszczu, kontrolę trakcji, klimatyzację automatyczną, podgrzewane lusterka, radio odtwarzacz, komputer, manualną skrzynię biegów, podnoszoną kierownicę, regulowane siedzenia a także cztery poduszki powietrzne. Dodam tylko, że jest bardzo wygodny do długich podróży. Z samochodu korzystały dotychczas osoby palące, samochód nie był garażowany. Tylne siedzenia wymagają dodatkowego czyszczenia gdyż podróżowały na nich nasze psy.

Zamierzam sprzedać samochód bo muszę spłacić kredyt. Można nim praktycznie wsiąść i jechać. Cena auta to 25 tysięcy złotych nie podlega negocjacji, dodatkowo zawiera także zestaw opon na zimę oraz kupione do niego części wyposażenia. Jeżeli potrzebujesz jakiś dodatkowych informacji lub zdjęć napisz do mnie wiadomość.

http://kola.com.pl/pl/c/Kola%2C-opony-i-detki-do-wozkow-taczkowych-i-platformowych/77 Sklep showcarshine.pl/ regały półkowe