Polacy pokochali samochody terenowe. Sprawdziliśmy skąd ten trend

opona

Samochody trentowe dedykowane są dla prawdziwych pasjonatów jazdy poza asfaltowymi drogami. Jazda w terenie jest bardzo emocjonująca.

Z napędem 4x4

Takie zawody przyciągają wielu kibiców pojazdów, które posiadają ogromne opony i napęd na cztery koła. Jest to bardzo fascynując, gdy takie pojazdy pokonują wzniesienia, przejeżdżają przez rzeki czy inne strumienie. Do tego są przystosowane takie auta. Błoto, kurz i pył.

To jest naturalne środowisko dla aut terenowych, które stale mogą być spotykane w takich miejscach. Nie da się ukryć, że takie auta, chociaż nie są piękne swoją ceną potrafią odstraszyć nie jednego pasjonata. Za technologię oraz możliwości jazdy w trudnych terenach się płaci. Blokady mostów oraz inne terenowe standardy nie są tanie. Z tym się trzeba oswoić. Również nie spotkamy samochodu terenowego na drodze asfaltowej czy też w mieście. To nie jest środowisko takich aut. Zaskakujące jest to, w jaki sposób dobiera się wszelkie auta do danego miejsca. Ludzie wiedzą, że motoryzacja potrafi się przystosować do pewnych elementów oraz do sytuacji życiowych.

spedycja

gravatar logoNie przepadam za autami terenowymi, chociaż nie ukrywam, że gdybym miał w garażu np. najnowszego Jeepa Grand Cherokee to bym nie narzekał. Oczywiście tylko w miasto z nim, bo do terenu to go jednak mimo wszystko szkoda.