Sprzedam: Powypadkową Toyotę AVENSIS 2.2 sprzedam od ręki

Witajcie, tak jak w temacie mam do pilnej sprzedaży Toyptę Avensis po wypadku. Auto nie zostało mocno uszkodzone, ale do naprawy jest prawy przód oraz drzwi od pasażera. Cena to 10000 złotych.

Toyota była kupowana z salonu na przełomie roku 2006/2007 roku, ma niewielki przebieg 100 tysięcy kilometrów, gdyż głównie służyła żonie na dojazdy do pracy. Oryginalnie jest w kolorze czarny metalik i takie radziłbym szukać części. Silnik jest zdrowy nie uległ uszkodzeniu podczas zderzenia, ma pojemność 2,2 l i 150KM co jest zdecydowanie za dużo jak dla kobiety. Silnik jest standardowy to znaczy zalewany olejem napędowym, jest 5-drzwiowe. Generalnie dotychczas bardzo wygodnie się nim jeździło silnik pracuje równo jest dość ekonomiczny, mało pali.

Dotychczas autko było garażowane więc poza drobnym szczegółem ma zdrowe blachy. Na wyposażeniu znajduje się centralny zamek, alarm, ABS, otwierane elektryczne szyby, ESP, klimatyzację automatyczną, komputer pokładowy, radio odtwarzacz oraz wspomaganie kierownicy. Cała elektronika w śródku jest sprawna i nie wymaga jakiejkolwiek wymiany.

Posiada standardowe obite welurem siedzenia, dotychczas nie wymagał wielu napraw oraz zainteresowania. Zainteresowanym przedstawię komplet dokumentacji wraz z książką serwisową. W związku ze stłuczką nie ma już poduszek powietrznych, koniecznie trzeba je wymienić. Chętnie odpowiem w prywatnej wiadomości na wszelkie pytania i podrzucę zdjęcia, bo na forum nie ma się czym chwalić ;).

auta przyszłości