Samochód typowo sportowy. Czy nadaje się do codziennej eksploatacji?

Honda Ciciv

Połączenie sportu oraz codziennego użytku. Niektórzy twierdzą, że takie auta nie mają sportowego zacięcia i kompletnie nie spełniają potrzeb związanych z dojazdem do sklepu, kupieniem wystarczającej ilości produktów oraz zapakowaniem ich do bagażnika takiego auta.

Twarde i niskie zawieszenie

Producenci stoją na swoim stanowisku bardzo dobrze. Podkreślają oni, że gdy trzeba, samochody sportowo- użytkowe mogą nadawać się do odwożenia dzieci do szkoły, przedszkola, wyjazdu po zakupy lub do rodzinnej podróży. Gd trzeba, mogą spełnić także wszystkie zachcianki kierowcy dotyczące sportowej i brawurowej jazdy. Oczywiście nikogo nie namawiają do takiej jazdy, ale dają taką możliwość.

Dlatego dla niektórych jest to bardzo dobre połączenie. Oczywiście, to nie jest w pełni samochód sportowy. Tak samo nie jest to w pełni samochód użytkowych. Niektóre braki da się odczuć. Nie możemy przesadzać. Nie da się mieć wszystkiego. Takie połączenie jest oczywiście bardzo dobrym pomysłem. Gorzej jest już z jego realizacją oraz wdrożeniem w życie.

gravatar logoSamochody sportowe nadają się na tor, a nie do jazdy w mieście. Mnie zawsze na usta ciśnie się śmiech kiedy widzę chłopaków, którzy cisną się w Ferrari tylko po to, żeby zaimponować innym. A to auto nie dość, że pali tyle ile się mu wleje, to ma zawieszenie zupełnie nieprzystosowane do regularnej jazdy.