Sprawdziliśmy jakimi modelami aut najchętniej jeżdżą nasze panie. Wyniki są zaskakujące

VW Polo

Wydawałoby się, że kobieta za kółkiem oznacza niechybnie zagrożenie na drodze. Jednak policyjne statystyki pokazują coś zupełnie odwrotnego. Panie jeżdżą ostrożniej i powodują o wiele mniej wypadków niż mężczyźni. kaski arai

Warto zatem się przypatrzeć jakie modele samochodów wybierają nasze niewiasty i czym najchętniej jeżdżą po drodze. Sporządzone statystyki mogą zaskoczyć nie jednego mężczyznę.

Okazuje się, że kobiety najczęściej wybierają samochody marki Opel, Fiat i VW. Zazwyczaj nie są duże modele ze średniej pułki cenowej. Najchętniej wybieranym jest VW Golf oraz Opel Astra i Corsa. Kobiety nie gardzą również Fiatem Seicento, Toyotą Yaris oraz VW Polo. hotele w gdańsku

Kompaktowe auta w sam raz dla pań

Natomiast co najbardziej zaskakuje panie rzadko jeżdżą najpopularniejszą marką w Polsce jaką jest Skoda. Okazuje się, że Fabia znajduje się poza pierwszą 10 aut najchętniej wybieranych przez panie.

Jak widać z analizy statystyk kobiety najlepiej czują się w autach kompaktowych i miejskich. Rzadko natomiast wybierają sportowe modele czy duże auta do długich podróży. Panie nie potrzebują, aż tak dużych osiągów i przestrzeni, wystarczy im siedzenie obok z miejscem na torebkę.

Zapoznaj się także z: Sprawdź nasz najnowszy dział ogłoszenia →

gravatar logoMoim zdaniem panie w ogóle nie powinny jeździć :) parę razy widziałem swoją żonę za kółkiem i wystarczy. Tak jak dla teściowej najlepsze miejsce to bagażnik, tak dla żony miejsce pasażera lub z tyłu ;) Innych opcji nie przewiduje na podróżowanie z kobietą.