Sprzedam: 2001r. Nissan Primera auto rodzinne

Wystawiam na sprzedaż rodzinne, bardzo zadbane autko rodzinne - Nissan Primera z 2001r. - auto ma najechane rzeczywiście 167 tys. - licznik nie był cofany, skrzynia biegów manualna. Samochód sprowadziłem kilka miesięcy temu z Niemiec i w Polsce przejechałem nim 14 tys. kilometrów od tego czasu. Samochód ma dość ciekawe wyposażenie jak na swój rocznik - mamy ABS, wspomagania kierownicy, zmieniarkę CD, a także elektryczne wszystkie szyby + lusterka, światła ksenonowe, przeciwmgłowe z przodu, a także centralny zamek sterowany z pilota.

Samochód był garażowany przeze mnie i przez poprzedniego właściciela, dlatego poza kilkoma rysami nie ma w zasadzie żadnych problemów lakierniczych. Auto dobrze dofinansowanie, było na bieżąco serwisowane, dlatego jest gotowe do jazdy i nie wymaga żadnego wkładu pieniężnego. Chcę podkreślić, że w Polsce samochód był użytkowany przez 4-osobową rodzinę. Kierowca świadomy, samochód nie był męczony na zilmnym silniku, nigdy też nie ciągał przyczepy itd.

Osoby, które będą ostatecznie zainteresowane zakupem mogą prosić o wprowadzenie tego auta do okolicznego mechanika (wybranego przez zainteresowanego) na koszt zainteresowanego. Numer VIN do sprawdzenia w policyjnym rejestrze.

Gratis mogę dołączyć komplet 4 kół z oponami zimowymi do tego samochodu. Serdecznie zapraszam do oględzin - autko dostępne jest na terenie poznańskim (w zasadzie to całe województwo jako takie). Kontakt do mnie na poczcie: numeros1987@poczta.pl.