Sprzedam: 4X4 2005r. BMW X3 z silnikiem 2,0D

Witam serdecznie, na sprzedaż wystawiam BMW X3 z pełnym wyposażeniem. Autko z połowy 2004 roku - zapewniam, że jest bezwypadkowe i ma rzeczywisty przebieg 230 tys. kilometrów.

W wyposażeniu jest m.in: hak holowniczy (ale nie był przeze mnie używany), klimatronik, system czujników parkowania, pół skórzana tapicerka, napęd 4X4, a także radio ze zmieniarką, czujniki deszczu, centralny zamek, komputer pokładowy + halogeny, kierownica multimedialna, 10 poduszek powietrznych oraz tempomat i kilka innych.

Samochód stoi na 17-calowych alufelgach, mam też komplet 16-calowych kół z oponami zimowymi, który gratis dołączam do sprzedaży. Wystawiam samochód jako osoba fizyczna, a nie handlarz - zapewniam wiarygodność wszystkich informacji z rzeczywistością. Auto użytkuję przez cały czas, sprowadziłem go ze Szwajcarii 4 lata temu i do tej pory mam pełną dokumentację z ASO, a także wszystkie faktury na to co było w nim robione. W tym roku wymieniłem sprzęgło i koło dwumasowe X3 w wersji bez filtra cząstek stałych, co znacząco pomniejsza koszty eksploatacji - samochód ma aktualne ubezpieczenie do połowy tego roku.

Przez cały okres mojej i poprzedniego właściciela eksploatacji było przechowywane w garażu (zimą ogrzewany). Samochód jest w bardzo dobrym stanie, nie wymaga od przyszłego właściciela żadnego wkładu finansowego. Preferuję sprzedaż, ale możliwa jest także zamiana na X5 z dopłatą za młodszy rocznik.

Samochód do obejrzenia na terenie Warszawy i okolic. Odpowiadam na wszystkie pytania pod adresem: WB_ADAM@onet.pl - na życzenie mogę wysłać dodatkowe fotografie dla zainteresowanych.

wypożyczalnia samochodów Warszawa