Sprzedam: Audi A3 z 2001r. - ogłoszenie osoby prywatnej

Na sprzedaż wystawiam swoje Audi A3 z roku 2001, którego jestem pierwszym właścicielem. Samochód przejechał w sumie 112 tys., przebieg jest udokumentowany, ponieważ auto było cały czas serwisowane przez serwis Audi w Katowicach (przestałem auto serwisować dopiero dwa lata temu, ale i na prace wykonane przez zaprzyjaźnionego mechanika mam komplet dokumentacji). Silnik 1,8 Turbo bardzo dobrze zbiera ten model, a przy tym - jeśli ktoś ma lżejszą nogę, nie pali wiele.

Gwarantuję, że silnik jest bez jakichkolwiek wycieków - mogę udokumentować to zdjęciami przed myciem. Auto nigdy nie miało żadnego wypadku - jedyną częścią, która nie ma oryginalnego lakieru jest tylny zderzak - ze względu na stłuczenie go przez jakiegoś przechodnia na parkingu, zderzak nie nadawał się do naprawy, dlatego kupiłem nowy i polakierowałem. Oczywiście wszystkie szyby oryginalne, nic się z tym samochodem niepokojącego nie działo.

Wnętrze jest bardzo zadbane, lakier nie ma żadnych odprysków, a nadwozie jest bez wgnieceń - głównie to ze względu na fakt, że auto było przeze mnie garażowane przez cały okres. Wszystkie podzespoły są w 100 procentach sprawne, wszystkie części wymieniane były na oryginalne z grupy VAG - żadnych zamienników i podróbek - na wszystko są faktury.

Bogate wyposażenie: ESP, ABS, do tego podgrzewana szyba z przodu, skóra, klimatronic 2-strefowy, elektryczne szyby i lusterka, profesjonalny system audio (2 tys. złotych inwestycji), regulowane fotele z kierownicy, halogeny oraz 4 poduszki powietrzne. Szczerze polecam, bo w tej cenie naprawdę warto. Za samochód chcę 14,5 tys. złotych. Do obejrzenia w Zielonej Górze. Kontakt: michaloos_monos@wp.pl.