Sprzedam: BMW 150 KM wersja 320D z bogatym wyposażeniem

Mam do zaoferowania BMW z serii 3 - rocznik 2002, bardzo zadbany z niewielkim przebiegiem (realny) 214 tys. kilometrów. Model 320d z silnikiem diesela o pojemności 2 litrów i 150 KM. Autko jest jak na swoją klasę bardzo ekonomiczne; sprowadziłem go dwa lata temu z Niemiec.

Samochód miał tylko 1 właściciela, ja jestem drugim, ale poruszam się nim w Polsce zaledwie od 19 miesięcy. Zapewniam, że egzemplarz nie wymaga żadnego - podkreślam, żadnego wkładu finansowego, a wszystkie części oraz płyny eksploatacyjne były wymieniane w swoim czasie. Auto jest w stanie właściwie idealnym zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Udostępniam auto do oględzin przez fachowca, można także wybrać się z autkiem do dowolnego mechanika albo stacji diagnostycznej.

Uwaga: sprzedaję samochód jako osoba prywatna, a nie handlarz - powód sprzedaży oczywisty, wyjeżdżam do Niemiec za pracą, bo tutaj nie potrafię ułożyć sobie życia. Z bólem serca oddaję to autko, bo jest w naprawdę dobrym stanie. Cena jaka mnie satysfakcjonuje to 14 tys. złotych - auto jest dobrze wyposażone, m.in. podgrzewane, elektryczne lusterka, do tego elektrycznie regulowane fotele z przodu, kierownica z pakietu M, 6 poduszek powietrznych, a także kubełkowe fotele + kilatronic. Oczywiście elektryczne lustra i wszystkie szyby. Zapraszam do obejrzenia auta osobiście na terenie Zielonej Góry. Kontakt tylko e-mailowy (po kontakcie podam numer telefonu bezpośrednio do kontaktu ze mną) - maciej_pawlorczyk_24@onet.eu.

Odszkodowanie zdrowotne