Sprzedam: BMW 320 2,0 l (200 KM) – okazja !

Mam na sprzedaż ciekawy egzemplarz BMW 320 z silnikiem, 2,0 diesel i mocy 200 KM po chiptuningu (znacznie lepiej się zbiera, a przy tym mniej pali). Samochód został zarejestrowany 17.11.2006r. i do tej pory przejechał 159 tys. kilometrów.

Autem jeździł świadomy użytkownik – samochód nie był obciążany przed rozgrzaniem. Eksploatowany przede wszystkim na dłuższych trasach (autostrady) – nie jeździł jako tako w mieście, dlatego nie ma powodu do niepokoju, że samochód ma problem z filtrem cząstek stałych.

Samochód pomimo swoich bardzo dobrych osiągów pali niewiele – w mieście około 7 litrów, w trasie 5,5 litra, w cyklu mieszanym nieco ponad 6 litrów, co jest bardzo dobrym wynikiem przy tej jednostce i 200 KM. Egzemplarz solidnie wyposażony: czujnik deszczu, radio CD, 2-steefowa klimatyzacja, czujniki parkowania, a także przyciemniane szyby z tyłu, elektryczne zabezpieczenie przez odcięcie zapłonu, elektryczne szyby i lusterka (ogrzewane).

Kierowca, który eksploatował samochód nie był osobą palącą. Auto służyło do służbowych wyjazdów, nigdy nie miało montowanego haka holowniczego, nie ciągnęło przyczepy.

Stan lakierniczy dobry – kilka mniejszych zarysowań i odpryski od kamieni na masce. Nie ma wgnieceń, ani innych problemów, które generowałyby na starcie dodatkowe koszty.

Auto pod względem technicznym w doskonałym stanie, doinwestowane. Na bieżąco serwisowane w ASO BMW. Ostatni przegląd robiony 11.02.2014r. Samochód do obejrzenia na terenie Warszawy i okolic (do 20 kilometrów). Zachęcam do kontaktu. Cena: 35 tys. do negocjacji.