Sprzedam: Zadbane BMW 530D od osoby fizycznej - komfortowy

Tak jak w temacie - wystawiam na sprzedaż BMW 530D z 2006r. z silnikiem 3 l diesel - samochodem przejechałem od nowości 146 tys. kilometrów i sprzedaję, bo chcę zmienić na coś bardziej kompaktowego (głównym powodem żona, która ma problemy z poruszaniem się tym autkiem po mieście).

Sprzedaję samochód jako osoba fizyczna, więc piszę jak jest - samochód kupiłem w polskim salonie BMW i od tego czasu był cały czas serwisowany w warszawskim ASO BMW. Przy 120 tys. wymieniałem DPF, którego nie dało się już niestety przeczyścić. Samochód był już 1 raz ponownie lakierowany ze względu na fakt, że auto było często parkowane na otwartych, miejskich parkingach - zapewniam jednak, że nie wynikało to z żadnych gruntownych napraw. Wymieniłem zderzak, bo ktoś na placu uderzył mi w niego i był pęknięty na tyle, że mechanik nie był w stanie nic z tym już zrobić (oryginalny zderzak BMW, nie żaden tam zamiennik). Osoba, która będzie poważnie zainteresowana zakupem auta - zapraszam do odwiedzin w ASO BMW.

Auto ma bogate wyposażenie - nawigacja BMW z pełną mapą Europy, do tego pompowane, podgrzewane, wentylowane i ustawiane elektryczne (pamięć) fotele. Poza tym jest też skórzana tapicerka, dach panoramiczny, a także czujnik zmierzchu, tempomat, czujnik deszczu, automatycznie obsługiwana tylna klapa oraz kilka innych.

Samochód dofinansowany - nie trzeba nic w nim na tym etapie robić. Auto daje dużą frajdę z jazdy, ma 280 KM (chip tuning). Niebawem co prawda czeka wymiana oleju w skrzyni biegów + filtr, ale to jest koszt niespełna 2 tys. złotych. Polecam, bo warto. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na: michal_skroczynski@wp.pl.

traveltrans.com.pl/transport-dla-szkol Gdybyś chciał poznać rodzaje oleju castrol - kliknij link obok KALC Lubelskie Kraśnik

Aby skomentować ten materiał musisz być zalogowany. miotkautospa.pl/zabezpieczenia-lakieru