Sprzedam: BMW E60 520i w bardzo dobrym stanie (ogłoszenie prywatne)

Wystawiam na sprzedaż moje BMW E60 model 520i z silnikiem benzynowym 2,2 litra 170KM i przebiegiem na poziomie 220 tys. kilometrów. Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym i całkiem niezłym stanie wizualnym (do zrobienia jest delikatnie uderzona klapa z tyłu + zderzak z przodu + błotnik prawy z tyłu - niewielki wkład finansowy, mogę się też tym zająć i doliczyć to do ostatecznej ceny samochodu).

Autko jest to świeżym przeglądzie w Poznańskim ASO BMW - sprzed miesiąca. Samochód pod względem technicznym jest idealny - nic nie puka, nie stuka zawieszenie, nie ma też żadnego luzu jeśli chodzi o układ kierowniczy. Szczerze polecam, bo wszystkie przeglądy były przeze mnie robione w ASO na bieżąco i wymieniałem tylko części na oryginalne. Nie grzebał przy tym egzemplarzu żaden zewnętrzny mechanik-"specjalista". Poza tym jednostka napędowa pracuje bardzo kulturalnie i cicho.

Samochód dynamiczny jak na swoją masę 170 KM spokojnie wystarczy do jazdy w mieście i komfortowej zabawy w trasie. Samochód ma wymieniany olej silnika do 10 tysięcy kilometrów, czyli średnio 2 razy do roku. Skrzynia biegów automatyczna 6-biegowa również w dobrym stanie, nic nie cieknie - olej wymieniany przy 180 tys. kilometrów + filtr.

Jestem osobą fizyczną, a nie handlarzem, dlatego zapewniam, że wszystkie zawarte w ogłoszeniu informacje mają 100-procentowe pokrycie z rzeczywistością. Auto ma bogate wyposażenie, czujniki parkowania, DVD, CD, zmieniarkę, pełną elektrykę okien, lusterek i foteli oraz wiele innych. Skórzana tapicerka po regeneracji fotela kierowcy. Szczegółowe informacje po wcześniejszym kontakcie - dominik_lustrowicz_1971@onet.pl.