Sprzedam Citroëna Berlingo w dobrym stanie

Rok produkcji: 2001
Silnik: diesel
Sprowadzany: nie

Witam serdecznie, mam do zaoferowania wartego swej ceny Citroën Berlingo, którego jestem trzecim kierowcą, zakupiłem auto w komisie. Na razie nie mogą na niego narzekać. Mam do pojazdu komplet dokumentów, dotychczas był serwisowany u mechanika. Auto często poruszało się po drogach wiejskich, służyło mi jako pojazd firmowy. Ma gwarantowany przebieg 325 675 km, auto nie było bite. Posiada całkiem zdrowe blachy oraz jest utrzymane w dobrym stanie. W czasie jeżdżenia po mieście pali tylko 11 l/100 km, natomiast na autostradzie 6 l/100 km. Samochód jest trzydrzwiowy, odcień lakieru to zielony mettalic.

Auto ma zmienione klocki hamulcowe oraz siedzenia, z powodu ich zużycia się. Ma bardzo bogate wyposażenie: skórzane fotele, ABS, centralny zamek, kontrolę trakcji, klimatyzację manualną, podgrzewane lusterka, radio odtwarzacz, GPS, manualną skrzynię biegów, regulowaną kierownicę, regulowane siedzenia a także komplet poduszek powietrznych. Z auta korzystały głównie osoby palące, więc wymaga lekkiego wietrzenia, pojazd był garażowany. Tylne fotele potrzebują odświeżenia ponieważ podróżowały na nich nasze psy.

Chcę sprzedać samochód ponieważ kupiłem większy. Nie był przygotowywany na sprzedaż. Cena pojazdu to 6000 złotych i nie jest do negocjacji dodatkowo dodaję komplet pokrowców na siedzenia i dodatkowe części wyposażenia. Jeśli potrzebujesz jakiś informacji lub zdjęć napisz na mojego maila: chlopinski-apolinary654@o2.pl.