Sprzedam: BMW E46 hard-top z 2005r. - 40 tys. złotych

Mam do sprzedania bardzo dobrze utrzymany model BMW E46 cabrio z twardym dachem. Samochód przejechał niespełna 90 tys. kilometrów i jest to jego rzeczywisty przebieg, co mogę udokumentować. Egzemplarz kupiony przeze mnie 3 lata temu u polskiego dealera BMW z przebiegiem 49 tys. kilometrów. Auto z 2005 roku z bogatym wyposażeniem.

Nie jestem handlarzem - wszystkie zawarte tutaj informacje są możliwe do sprawdzenia osobiście w ASO. Auto bezwypadkowe, z zadbanym wnętrzem (nie palę papierosów) i solidnym wyposażeniem. Samochód był przez cały czas garażowany przeze mnie - dorzucam do auta twardy dach, ale i miękki jest w doskonałym stanie. Cały system składania poszycia działa bez zarzutu.

Wyposażenie dodatkowe: klimatyzacja 2-strefowa, skórzana tapicerka, 17-calowe felgi BMW, elektryczne lustra i szyby, programowalny fotel kierowcy, tempomat, radio ze zmieniarką CD, podgrzewane fotele, ABS, ESP, komputer pokładowy, 6 poduszek powietrznych, do tego centralny zamek z autoalarmem, czujnik deszczu, partronic i wiele innych.

Samochód ma ważny przegląd oraz OC. Można je obejrzeć w okolicach miasta Łodzi - dojeżdżam na koszt zainteresowanego. Kontakt oraz dodatkowe fotografie pocztą: michaloo_BMW@onet.pl.

naprawa reflektorów