Sprzedam: E46 sprowadzone z Niemiec, nie wymaga wkładu finansowego

Sprzedam BMW E46 z 2004 roku z silnikiem 2,0 litra diesel (150 KM) - na liczniku przejechane 249 tys. kilometrów.

Auto w bardzo dobrym stanie, sprowadzone rok temu z Niemiec, jest ekonomiczne i całkowicie bezwypadkowe, co sprawdzałem osobiście podczas wizyty u poprzedniego sprzedawcy. Samochód wyposażony w manualną, 6-biegową skrzynię biegów.

W tym roku samochód miał wymieniane przednie amortyzatory, świece żarowe, sterownik świec, tuleje, wahacze z przodu, a także filtr paliwa, separator oleju. Wymieniłem także gałkę zmiany biegów na oryginalną z modelu M -  w sumie na fakturze mam jakieś 8 tys. złotych netto udokumentowane, co mogę pokazać osobie zainteresowanej zakupem tego egzemplarza. Nie oszczędzałem też na płynach i bieżących częściach eksploatacyjnych. Lakier w dobrym stanie z kilkoma drobnymi ryskami na drzwiach pasażera z przodu, ale poza tym bez uwag - regularnie woskowany i czyszczony w profesjonalny sposób.

E46 szykowałem dla siebie, na jazdę przez kolejnych kilka lat, ale ze względu na inwestycję w inne auto - te sprzedaję. Zapewniam, że w samochodzie nigdy nie było palone, w środku pachnie - wyczyściłem skóry i całą tapicerkę w środku. Egzemplarz w naprawdę znakomitym stanie, gotowy do jazdy. Na pytania odpowiem po wcześniejszym kontakcie emailowym - taki_pontiak1978@wp.pl - na życzenie jestem w stanie dosłać dodatkowe fotografie auta. Polecam, bo warto.

chicago limousine rental http://kalc.pl/kontakt.html