Sprzedam Fiat Multipla Hatchback 7000 złotych!

Marka: Fiat
Model: Multipla Hatchback
Przebieg: 256 786 km
Rok produkcji: 2001
Silnik: benzyna+CNG
Sprowadzany: nie

Hej, chcę sprzedać wartą swej ceny Multiplę Hatchback, której jestem pierwszym kierowcą, zakupiłem auto na giełdzie. Mogę powiedzieć, że jeździ się nią genialnie :) Mam do pojazdu pełen komplet dokumentów, do tej pory był naprawiany w ASO. Auto często poruszało się po drogach wiejskich, służyło mi jako pojazd firmowy. Ma gwarantowany przebieg 456 786 km, auto było bite. Podczas podróży w korkach pali tylko 11 l/100 km, ale w trasie 5 l/100 km. Auto jest trzydrzwiowe, odcień lakieru to niebieski mat.

Auto miało wymienione zderzaki ,a także podłokietniki, z powodu stłuczki. Posiada bardzo bogate wyposażenie: podgrzewane fotele, ABS, czujnik deszczu, ESP, klimatyzację czterostefową, podgrzewane lusterka, radio z cd, GPS, automatyczną skrzynię biegów, regulowaną kierownicę, regulowane siedzenia i osiem poduszek powietrznych.

Z auta korzystały zazwyczaj osoby niepalące, samochód nie był garażowany. Przednie fotele wymagają wymiany ponieważ jeździły na nich nasze pieski. Na blachach widać lekką korozję.

Chcę sprzedać samochód bo powiększyła mi się rodzina. Nie był przygotowywany na sprzedaż. Cena auta nie jest do negocjacji dodatkowo zawiera również zestaw opon na zimę i kupione do niego akcesoria zapasowe. Jeżeli potrzebujesz jakiś dodatkowych informacji lub więcej fotografii napisz do mnie na PW.

przewozy autokarowe warszawa