Sprzedam: Ford C-Max 2008r. - silnik 1,8 TDI

Witam serdecznie,

do sprzedania mam świeżego Forda C-Max, który od 2008r. przejechał zaledwie nieco ponad 150 tys. kilometrów. Samochód kupiony w salonie Forda w Poznaniu i zarejestrowany na mnie - jestem jedynym właścicielem tego auta w Polsce. Sprzedaję, ponieważ potrzebuję dodatkowych środków finansowych na spłatę kredytu hipotecznego za dom.

Auto jest bardzo komfortowe, w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym. Silnik o pojemności 1,8 TDi jest oszczędny zarówno w trasie jak i w mieście. Ta jednostka jest wyjątkowo mało awaryjna i nie sprawia absolutnie żadnych problemów eksploatacyjnych. Co ważne - egzemplarz użytkowany na bieżąco i garażowany zarówno zimą jak i latem. Jednostka napędowa pracuje bardzo cicho, poza tym nic nie stuka, nie puka w samym aucie. Układ kierowniczy sprawny, bez luzów itd. Super stan. Samochód był przez cały okres serwisowany w ASO na co mam kompletną dokumentację + fakturki VAT, gdyby ktoś był bardzo zainteresowany.

C-Max, którego sprzedaję jest bogato wyposażony - mamy tutaj bowiem elektryczne szyby i lustra, 4 poduszki powietrzne, radio CD ze zmieniarką, podgrzewane fotele przednie. a także przyciemiane szyby boczku, welurowa tapicerka, regulacja foteli elektrycznie, automatycznie włączane światła mijania przy odpeleniu samochodu oraz czujniki deszczu. Samochód w super staniem, zapraszam do oględzin osobistych. Sprzedaję auto jako osoba fizyczna, nie jestem handlarzem, dlatego mogą być Państwo pewni, że opis zamieszczony przeze mnie w ogłoszeniu jest zgodny ze stanem faktycznym. arkadiusz.stanek1988@onet.eu.