Sprzedam lub zamienię: Opel Vectra rocznik 2009

Chciałbym sprzedać lub zamienić na auto w podobnym roczniku mojego Opla Vectra C, Hatchback. Jestem jego trzecim właścicielem jeżdżę autem bezwypadkowo od dwóch lat. Łączny przebieg to 140 000 km, silnik 1,8 benzyna parokrotnie czyszczony, o mocy 140KM, manualna skrzynia biegów.

Auto posiada twarde zawieszenie, które było zakładane w warsztacie oraz instalacje lpg. Kolor lakieru to turkusowy, jest 5 drzwiowy dotychczas jeździłem nim ja oraz moja żona. Tapicerka jest skórzana trochę brudna i wymaga czyszczenia. Niestety z żoną palimy więc w aucie odrobinę czuć tytoń. Vectra posiada oryginalne światła przeciwmgielne, natomiast tylne światła są dodatkowo kupione, natomiast posiadają homologację.

Pod względem bezpieczeństwa auto posiada cztery poduszki powietrzne, ESP, ASR, immobiliser oraz standardowo ABS. We wnętrzu znajduje się zainstalowany na stałe GPS oraz CB radio (w cenie pojazdu) komputer, elektryczne szyby oraz lusterka, centralny zamek, autoalarm, czujnik deszczu, wspomaganie kierownicy, manualną klimatyzacja dwu strefowa oraz wielofunkcyjną kierownicę.

Dodatkowo auto posiada strukturalne felgi, tempomat, komplet dodatkowych opon na lato oraz zimę, komplet klocków hamulcowych oraz tarcz. Cena dla chętnych kupna 30 tysięcy i podlega negocjacji. W przypadku zamiany jestem skłonny dopłacić do auta z wyższej półki, natomiast nie chcę nic niższego. Jeżeli jesteś zainteresowany zostaw mi na prv swój numer telefonu bądź mail a z chęcią odpisze na wszelkie pytania.