Sprzedam: okazja niezwykła Skoda Octavia 1.9 TDI

Witam serdecznie,

chciałbym państwu zaoferować niezwykle zadbaną, praktycznie prawie nową Skodę Octavia 1.9 TDI z 2009 roku. To bardzo dobry wybór zwłaszcza dla par, młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi. Auto jest niezwykle przestronne w środku, komfortowe i wygodne zwłaszcza w długiej jeździe.

Jestem drugim właścicielem tego samochodu, jeżdżę nim już od 4 letnie i mogę powiedzieć, że dotychczas nie miało żadnych napraw, nie było bite, ani też nie zaliczyło żadnej stłuczki. Ma 350000 km przebiegu ponieważ dużo podróżuje. Dotychczas serwisowany był w ASO we Wrocławiu.

Skoda wyposażona jest w manualną skrzynię biegów silnik to 1.9 TDI w mieście pali 7 na 100 km na trasie schodzi do 4 – 5 litrów, moc silnika to 105 KM. Auto posiada standardowe wyposażenie jak dla samochodu tego typu to znaczy radio fabryczne bolero ,elektryczne szyby z przodu, elektryczne lusterka, halogeny, klimatyzacja manualna, alarm i centralny zamek. Typ nadwozia to sedan, do bagażnika jest wstanie zmieścić się całkiem sporych rozmiarów pralka.

Jestem niepalący więc auto nie jest przesiąknięte tytoniem, nikt dotychczas w nim nie palił. Jeździłem nim głównie po autostradach więc podwozie i resory są w dobrym stanie. Posiadam pełną książkę serwisową oraz wszystkie dokumenty. Auto kupowane było z homologacją ciężarowa, więc ma sławetną kratkę z tyłu.

Koszt tego super auta to jedyne 35 000 złotych, dodaje do niego komplet opon zimowych oraz letnich zapasowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem zostaw post pod tym ogłoszeniem lub napisz na prv, chętnie odpowiem na twoje pytania.

sprezyny talerzowe DIN 2093 Przetransportuj ładunek drogą powietrzną