Sprzedam: Nowy Opel Corsa czarny-metallic

Chciałbym sprzedać nowego Opla Corsę z listopada 2013, jeszcze na gwarancji. Wszystko z tym autem jest w porządku, tylko tyle, że po prostu zmarł mi teść, a zdążył sobie kupić to cacuszko, my z żoną mamy już 2 auta a nie stać nas na utrzymanie trzeciego.

Typ auta to Opel Corsa D Hatchback, ma przejechane jedynie 6000 km, więc można powiedzieć, że jest praktycznie nowe. Nie nosi żadnych śladów użytkowania, nie miał nawet zderzenia, lakier nie jest w żadnym miejscu zadrapany. Silnik jest 1,3 diesel o mocy 75 KM, pali bardzo niewiele w mieście 3l/100 km, na trasy jeszcze nie jeździł. OC opłacone do listopada 2014, przegląd ważny do grudnia 2014.

Auto ma standardowe wyposażenie pod względem bezpieczeństwa, także nawet nie będę się rozwijał, że ma immobiliser, poduszki powietrzne przednie dla pasażera i kierowca, a także boczne oraz ABS. Poza standardowym alarmem oraz centralnym zamkiem, auto ma dodatkowe zabezpieczenie blokujące skrzynię biegów.

Można powiedzieć, że jestem pierwszym, a właściwie formalnie drugim właścicielem pojazdu. Samochód nie zdążył być jeszcze serwisowany, jest bezwypadkowy. Corsa była kupowana w krajowym salonie, posiadam do niej wszystkie potrzebne dokumenty. Cena nie podlega negocjacji: 30 tysięcy. Zainteresowanym podeślę link na prv bądź na maila.

Proszę o kontakt tylko osoby realnie zainteresowane kupnem, a nie chcące tylko sobie obejrzeć auto. Na prawdę zależy mi na czasie by je szybko sprzedać. Proszę o pytania na maila: bartek.bartoszek345@wp.pl.

katalizatory-lubelskie.pl pas transportowy