Sprzedam: Opel Astra II 2004r. z silnikiem 2,0 TDi (101 KM)

Sprzedam Opla Astrę lI w dobrej cenie. Samochód zarejestrowany w 2005r. (formalnie produkcja 2004) - zrobiłem nim 240 tys. kilometrów. Jednostka wysokoprężna 2,0 TDi jest mało awaryjna, a do tego ma dobre osiągi oraz utrzymuje stosunkowo niskie spalanie.

Auto sprowadziłem z Niemiec 3 lata temu i od tej pory był użytkowany tylko przeze mnie jako samochód na dojazd do firmy po mieście. Astra była przez ten czas cały czas garażowana i zapewniam, że nie miała żadnych przykrych historii - powłoka lakiernicza oryginalna, samochód bezwypadkowy, który nie wymaga również żadnego dodatkowego wkładu finansowego. Mam pełną dokumentację serwisową ASO dla tego autka - można podjechać w tej sprawie także do najbliższego serwisu w Warszawie (oględziny także na terenie stolicy). Ostatecznie samochód miał wykonywane wszystkie niezbędne naprawy na bieżąco - zarówno płyny, jak i filtry.

Samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym - jest kilka niewielkich odprysków na masce po poprzednim właścicieli i drobna rysa na zderzaku, ale to kwestia odpowiedniego wypolerowania - nie ma konieczności wymiany lakieru. Uwaga: samochód sprzedaję jako osoba prywatna, nie jestem handlarzem, więc zapewniam, że przebieg i historia tego auta są zgodne z tym opisem tutaj zamieszczonym. Auto ma fabryczny lakier, oryginalne szyby - samochód bez filtra cząstek stałych pozwala także na stosunkowo tanią eksploatację silnika

W razie jakichkolwiek pytań, odpowiadam na zapytania pod adresem lukasz.braczkowski82@onet.pl.