Sprzedam: Opel Corsa I generacji - 4,5 tys. złotych 95r.

Witam, wystawiam na sprzedaż Opla Corsę I generacji w dobrym stanie. Samochód z 95 roku z rzeczywistym przebiegiem na poziomie 139 tys. kilometrów. Auto eksploatowane przede wszystkim w mieście, jako środek komunikacji w dotarciu do pracy każdego dnia.

Corsa ma silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra i 60 KM, co jest jednak w pełni wystarczające na płynne poruszanie się po mieście. Jestem 3 właścicielem tego egzemplarza - jeżdżę tym autkiem od 5 lat. Samochód na swoje lata ma całkiem dobre wyposażenie - w standardzie jest bowuem radio CD ze zmieniarką, 2 poduszki powietrzne, a nawet szyberdach i ABS. Do dyspozycji kierowcy jest także regulowana kierownica oraz klimatyzacja manualna, którą sam zainstalowałem 2 lata temu - jest sprawna i nabita oczywiście.

Wnętrze nie jest zmęczone - poruszałem się tym autem do pracy. W samochodzie nigdy nie było palone, a karoseria pomimo swoich lat jest w bardzo dobrym stanie. Z zewnątrz nie ma absolutnie żadnych oznak rdzy - dotyczy zarówno błotników, jak i nadkoli oraz progów. Samochód miał na bieżąco wymieniane płyny + części eksploatacyjne. Samochód nie był serwisowany, ale mam rachunki z ostatnich napraw.

Auto pomimo swojego wieku nie potrzebuje żadnego wkładu finansowego - gotowe do jazdy. Zgadzam się na wizytę z samochodem w stacji diagnostycznej na koszt zainteresowanego. Fotografie oraz wszelkie szczegóły udostępniam na: wieslat_dobroczycki1965@onet.pl.

wynajem samochodów dostawczych poznań