Sprzedam: Opel Omega rocznik 2000 - 2,5 diesel

Pilnie sprzedam Opla Omegę z 2000r. w b. dobrym stanie technicznym i lakierniczym. Samochód sprowadziłem ze Szwajcarii dokładnie 7 lat temu i od tej pory jestem jego drugim właścicielem i jedynym w Polsce. Auto nigdy do tej pory mnie nie zawiodło, a sprzedają ze względu na drobne problemy finansowe związane z chorobą w rodzinie.

Zapewniam, że Omega jest w 100% bezwypadkowa, nie wymaga wkładu finansowego - nigdy też nie ciągnęła przyczepy; jeździłem nią 30 kilometrów do pracy i czasami w weekend na zakupy. Samochód w super stanie jak na swoje lata - nigdy nie oszczędzałem na częściach, auto stoi na oryginalnych podzespołach Opla - żadnych tam zamienników ani podróbek nie stosowałem. Mam na to potwierdzenie wiele faktur z ASO Opla (bo w ASO było autko serwisowane regularnie).

Jak na swoje lata - Omega jest także całkiem nieźle wyposażona; w standardzie są reflektory xenonowe, tempomat, tapicerka skórzana, multimedialna kierownica, centralny zamek, elektrycznie sterowane lustra, szyby oraz fotele; kierownica z możliwością regulacji oraz hak holowniczy z kluczem do montażu. Samochód sprzedaję na kołach z oponami letnimi, ale jest możliwość, że przy dobrej wycenie dorzucę za darmo koła 15' z gumami zimowymi.

Samochód ma oryginalny lakier i chociaż nie ma żadnych źródeł korozji, to ma pewne defekty w postaci odprysków i rys - było nie było, to 14-letnie auto z normalnymi śladami użytkowania. Fotografie i szczegóły wyślę na pawel_malakowski1988@o2.pl.