Sprzedam: Peugeot 5008 HDI tanio, jedyna taka okazja

W związku z tym, że kupiłem sobie nowe auto chciałbym pilnie sprzedać mojego Peugeota 5008 HDI 110 Navi, jeszcze na gwarancji.

Jestem jego pierwszym właścicielem, kupiłem auto w 2012 roku. Kolor granatowy-metallic, nosi ślady używania. Silnik diesel 1,6 l o mocy 110 KM, manualna skrzynia biegów. W mieście pali 5l/100 km, na trasie jeżeli się oszczędnie jeździ to nawet można zejść poniżej 3l. Peugeot jest w wersji 5 drzwiowej. Posiada homologację ciężarowa więc jakby co można odliczyć sobie od niego VAT ;)

Auto wyposażony jest w autoalarm oraz centralny zamek, posiada ABS, ASR, ESP a także komplet czterech poduszek powietrznych oraz immobiliser. Wnętrze auta jest komfortowe, a siedzenia nadają się spokojnie na długotrwałe podróżowanie. Samochód posiada standardowe wyposażenie fabryczne, czyli klimatyzację, elektryczne szyby oraz lusterka, wspomaganie kierownicy, komputer. Dodatkowo ten model wyposażony jest w kierownicę wielofunkcyjną oraz system nawigacji GPS.

Auto przejechało już 150 tys kilometrów lecz głównie po niemieckich autostradach, ze względu na moją pracę. Do tej pory serwisowane jest w ASO, cena 40 000 złotych brutto, do negocjacji. Jestem palczem, który pali w aucie dodatkowo autem był przewożony także pies.

Samochód można zobaczyć w Świnoujściu, pytania proszę kierować na maila: stefanoleksaner2345@onet.pl nie odpisuje na prv ani na teksty pod ogłoszeniem. Na życzenie telefonicznie lub na maila mogę podać link do ogłoszenia w otomoto.

koparka