Sprzedam: piękne BMW E30 - dofinansowane

Uwaga - ogłoszenie prywatne. Do sprzedania mam kultowe BMW E30 w wersji coupe. Samochód z 1999r. ma najechane 189 tys. kilometrów, 192 KM i pojemność 2,5 litra (oczywiście benzyna).

Egzemplarz doinwestowany przeze mnie osobiście - dwa lata temu zostało całkowicie rozebrane, zrobione zostały wymagające poprawki blacharskie w nadwoziu, założyłem także nowe poszycie dachu oraz nowe błotniki z przodu auta. Samochód polakierowany na czarny metalic - doskonale się prezentuje na tle innych modeli E30 Coupe.

Auto przeszło kompletny swap jednostki napędowej na ten z modelu E39 192 KM - złożyłem większą chłodnicę, wymieniłem specjalnie układ wydechowy, wrzuciłem profesjonalny filtr stożkowy, do tego oczywiście inna miska na olej itd. Samochód ma oryginalną kierownicę z modelu E39, a także całkowicie nowe fotele z modelu E36 - skóra. Poza tym w wyposażeniu są 18-calowe alufelgi oryginały BMW i wiele innych ciekawych dodatków.

Samochód wymagał ode mnie dużego nakładu finansowego i czasowego, ale dzięki temu zostało doprowadzone do perfekcyjnego stany. Sprzedaję autko, bo szukam jakiegoś modelu cabrio. Gwarantuję, że to E30 przykuwa wzrok na ulicy, jest bardzo zdrowie i doskonale się prowadzi. Do zrobienia jest tylko licznik, który nie pokazuje prędkości, ani obrotów silnika. Poza tym samochód w idealnym stanie - nie wymaga dofinansowania. Szczerze polecam - egzemplarz jakich mało w Polsce. Na wszystkie pytania odpowiadam na poczcie e-mailowej: artur_bmwpower@o2.pl.

chiptuning Wrocław - vagtune.pl Vag Tune