Sprzedam: Primera P12 za 13 tys. złotych z małym przebiegiem

Witam serdecznie,

sprzedam Nissana Primerę P12 w dobrym stanie z niewielkim przebiegiem. Auto przejechało niespełna 180 tys. kilometrów (rok produkcji - 2004r.) - silnik 1,8. Samochodem dojeżdżałem każdego dnia do pracy w mieście, stąd też ten niewielki przebieg jak na ten rocznik. Primera jest utrzymana w doskonałym stanie, a od 2004r. była regularnie serwisowana w ASO Nissana.

Jeśli chodzi o nadwozie to auto ma normalne ślady użytkowania - ma kilka odprysków ma masce oraz lekkie wgniecenie w tylnych lewych drzwiach pasażera, ale nie wymaga jako takiego lakierowania, więc nie ma dodatkowych kosztów. Samochód pod względem technicznym jest sprawny w 100% - nie klepie zawieszenie, nie ma żadnych luzów na kierownicy etc. Primera ma we wnętrzu welurową, zadbaną tapicerkę - w środku nigdy nie było palone.

Auto ma dość bogate wyposażenie jak na ten model z rocznika 2004 - 6 poduszek powietrznych, do tego czujniki deszczu, klimatyzacja automatyczna, elektrycznie sterowane wszystkie szyby oraz lusterka, radio ze zmieniarką CD, centralny zamek, ABS oraz ESP, regulowana kierownica, halogeny, dzielona kanapa z tyłu oraz regulacja wysokości foteli z przodu elektrycznie.

Primera wystawiona na sprzedaż za 14,5 tys. złotych do lekkiej negocjacji. Dodatkowe fotografie mogę udostępnić na życzenie zainteresowanych - kontakt na mankoo_tom28@onet.pl.

Uwaga: za niewielką dopłatą istnieje możliwość dołączenia kompletu opon zimowych na 15-calowych felgach .

paczki polska anglia door to door www.fleetcorp.pl/lodz/ lexus lc lexuswarszawa-pulawska.pl

Aby skomentować ten materiał musisz być zalogowany. Serwis Audi Wrocław