Sprzedam: Wyjątkowa Skoda Octavia 1998r. 1,9 TDI w super stanie

Mam na sprzedaż zadbaną Skodę Octavię z 1998 roku. Samochód z jednostką 1,9 TDi 90 KM - autko zostało przeze mnie sprowadzone 4 lata temu ze Szwajcarii i do tej chwili jestem jedynym jej właścicielem w Polsce. Samochód ma bogate wyposażenie jak na ten model. W dodatkowym są elektryczne lusterka + 4 szyby, szyberdach i kilka innych.

Jeśli chodzi o nadwozie, to zostało ono oklejone w sposób profesjonalny okleiną w kolorze czarnego matu, na co mam faktury na około 4 tys. złotych. Poza tym samochód ma przyciemniane szyby i wgraną nową mapę silnika, dzięki czemu mamy nieco więcej mocy i wyższy moment obrotowy. Poza tym Octavia jest wyposażona w dobry sprzęt audio, za który zapłaciłem ok. 1500 złotych. Wymieniłem w niej też fotele na te z Seata Leona, bo poprzednie nie były zbyt wygodne. Poza tym, wiele elementów w środku zostało oklejonych folią imitującą carbon.

Samochód jest w stanie bardzo dobrym pod względem technicznym, nie wymaga wkładu finansowego - wszystkie ewentualne części wymieniane na możliwie najlepsze podzespoły zamienne. Gratis dodaję 15-calowe koła z oponami na zimę.

Serdecznie zachęcam do obejrzenia autka w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Samochód ma na koncie kilka sukcesów, jeździłem z nim regularnie na wiele zlotów motoryzacyjnych. Auto godne polecenia, tanie w użyciu i w dobrej cenie. Zapraszam do wysyłania wiadomości na przemkoo1991@onet.pl (uwaga: istnieje możliwość zamiany lub negocjacji ceny; podałem, że sugerowana cena wynosi 9 tys. złotych, ale jestem w stanie rozważyć inne rozsądne propozycje).

http://mirror-detailing.pl www.fleetcorp.pl/warszawa/wawer/