Sprzedam: Skoda Octavia II Combi w dobrej cenie

Wystawiam na sprzedaż Skodę Octavię II generacji - samochód sprzedaję jako osoba fizyczna, więc na zdjęciach auto wygląda jak wygląda - nie polerowałem go do sprzedaży, nie bawiłem się Plakiem i inną chemią tylko po to, aby Octavia się świeciła. Także na zdjęciu silnika widać, że nie myłem niczego pod pokrywą. Samochód ma rzeczywisty przebieg 226 tys. kilometrów, ale na jednostkę 19, TDI to stosunkowo niewiele (przypomnę, że auto produkcji 2007r). 4 lata temu samochód sprowadziłem z Niemiec i do dzisiaj było cały czas serwisowane w jednym z warszawskich ASO Skody.

Zapraszam także osoby, które chcą obejrzeć ten samochód do ASO - gwarantuję, że pracownicy przedstawią pełną historię tego samochodu. Samochód miał już wymieniany rozrząd + pompę wody. Wymieniałem już także olej w skrzyni biegów, a wszystkie niezbędne elementy eksploatacyjne takie jak hamulce itd. były naprawiane w swoim czasie. Octavia nigdy nie miała domontowywanego haka holowniczego, bo nie było takiej potrzeby.

Ostatecznie zostawiłem w ASO jakieś 8 tys. złotych przez te 4 lata, ale dzięki temu egzemplarz jest dofinansowany i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów pieniężnych. W tej chwili samochód jest nieużytkowany, ponieważ mam nowy i ten chcę po prostu sprzedać.

Samochód ma normalne ślady użytkowania, drobne ryski na masce, zderzaku oraz na tylnim prawym błotniku. Ostatecznie samochód był kupiony na moją firmę i tylko ja nim się poruszałem. W aucie nie było palone, w środku jest czysto, a fotele pasażerów z przodu i z tyłu są w zasadzie nieużywane. Szczerze polecam. Samochód do obejrzenia 30 kilometrów od Warszawy. Kontakt: tomasz_adamczak_1974@wp.pl.