Sprzedam: Skoda Superb w doskonałym stanie. 2,0 l (170 KM)

Witam, wystawiłem na sprzedaż Skodę Superb z silnikiem wysokoprężnym 2,0 litra i 170 KM. Samochód był eksploatowany przez osobę niepalącą, auto bardzo zadbane, które nie wymaga żadnych inwestycji, jest gotowe do trasy.

Samochód został kupiony przeze mnie w polskim salonie Skody – samochód miał wtedy 100 tys. kilometrów. Auto całkowicie bezwypadkowe, ma oryginalną powłokę lakierniczą na wszystkich elementach. Superb została przeze mnie kupiona i zarejestrowana latem ubiegłego roku. Sprzedaję, bo wyjeżdżam za granicę.

Superb, którą sprzedaję jest w wersji Elegance – w zasadzie prawie maksymalny pakiet jaki można było sobie wybrać w salonie. Samochód posiada dwustrefową klimatyzację, podgrzewane lusterka, elektryczne szyby, trzypunkowe pasy bezpieczeństwa, a także 6 poduszek powietrznych, filtr przeciwpyłkowi oraz welurowa tapicerka.

Gwarantuję, że samochód jest z Polski i ma rzeczywisty przebieg podany w moim ogłoszeniu. Auto można obejrzeć w Gdańsku (i generalnie całym Trójmieście) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub e-mailowym.

Auto nie było nadmiernie obciążane; jeździła nim jedną osoba. Nigdy nie służyło za samochód do ciągnięcia przyczepy.

Cena 46 tysięcy do niewielkiej negocjacji. Przewiduję także możliwość zamiany na SUV'a: BMW, Jeep lub Mercedes. Serdecznie zapraszam do oględzin, auto sprawne, gotowe do jazdy. Okazja, serdecznie polecam. Warto.

wynajem auta na imprezę inowrocław volvo xc60