Sprzedam: sprowadzonego ze stanów Chryslera 200-S CABRIO

Tak jak w temacie mam do sprzedania kabriolet Chrysler 200-S, mało używany praktycznie jak nowy w bardzo dobrym stanie. Kupiłem je u dealera w Stanach Zjednoczonych, dotychczas udało mi się unikać wszelkich wypadków, więc autko nie ma najmniejszego wgniecenia czy przerysowania lakieru. Kolor czarny-metallic, cały czas jest garażowany, ma twardy elektryczny dach. Zarówno dach jak i odpalania auta następuje za pomocą pilota.

Na drogach ma niezłego kopa :) sunie równo, maksymalnie udało mi się nim jechać 180 km/h, silnik zdrowy, klocki niedawno wymienianie, przebieg 45000 km, rok produkcji 2008. Na wyposażeniu tego przepięknego modelu światła przeciwmgłowe, alufelgi, ksenony, przyciemniane szyby, poduszki powietrzne, ABS, system kontroli trakcji, immobiliser, system ASR, ESP oraz EDS.

Wnętrze jest zadbane i utrzymane w czystości. Tapicerka to czarna skóra, wszystkie fotele są podgrzewane. Auto posiada w standardowym wyposażeniu elektryczne szyby oraz lusterka, dodatkowym bajerem jest czujnik deszczu, który potrafi całkiem niespodziewanie włączyć wycieraczki ;). Dodatkowo Chrysler ma również komputer, zamontowany na stałe gps, tempomat, radio oraz wielofunkcyjną kierownicę.

Jestem jego pierwszym polskim właścicielem dotychczas auto było wyłącznie serwisowane w ASO, posiadam do tego stosowną dokumentację. Cena do negocacji to 120 tyś złotych, na życzenie mogę wystawić fakturę VAT. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące mojego pojazdu.

zamów montaż klatki bezpieczeństwa w warsztacie Leszka Platana Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin