Sprzedam: świetne Audi A6 po liftingu z 2003r. (ogłoszenie osoby prywatnej)

Witam,

do sprzedania mam Audi A6 z 2003 roku po liftingu. Popularna jednostka 2,5 TDi z przebiegiem na poziomie 115 tys. kilometrów. Egzemplarz w świetnym stanie jeśli chodzi o kwestie techniczne, ale i w przyzwoitym jeśli chodzi o stan wizualny.

Tapicerki w środku czyste, bez wyraźnych przetarć - w aucie nigdy nie było palone, wnętrze świeże i pachnące, niedawno było prane w specjalnym zakładzie pielęgnacji aut. W auto zainwestowałem sporo pieniędzy - nie oszczędzałem na oryginalnych częściach; wymieniłem termostat i rozrząd, a także pompę wody w ubiegłym roku. Wszystkie pozostałe części i płyny eksploatacyjne wymieniane na bieżąco w miarę potrzeb. Samochód był garażowany, dlatego do stanu lakierniczego nie mam żadnych zastrzeżeń. Na przednim zderzaku jest niewielkie przetarcie, ale wymaga głębszego wypolerowania - zresztą jest mało widoczne.

Samochód sprzedaję na kołach z oponami letnimi 17-calowe, ale za drobną dopłatą dorzucę stalowe 16-calowe felgi z oponami zimowymi Continental. A6 ma całkiem ciekawe wyposażenie jak na swój segment - automatyczna skrzynia biegów, 6 poduszek powietrznych, do tego ABS, ESP, a także pełna elektronika jeśli chodzi o fotele + szyby i lusterka. Przednia szyba podgrzewana, webasto, a także radio ze zmieniarką płyt kompaktowych.

Silnik w dobrym stanie, cicho chodzi, nie trzęsie - ekonomiczne w mieście i na trasie - pali ok. 11 litrów średnio - zależy też od sposobu prowadzenia. Możliwość zamiany na mocniejszą limuzynę z silnikiem powyżej 3,0 litra (uwaga: tylko benzyna). Kontakt do mnie: shine_namer90@wp.pl.