Sprzedam: świeża Honda Civic 1,8 benzyna 140 KM, komfortowe wyposażenie

Witam serdecznie,

do sprzedania świeża Honda Civic z roku 2007 z jednostką benzynową o pojemności ,18 litra i mocą 140 KM. Samochód został kupiony w Polsce w salonie sprzedaży w Poznaniu i od tej pory jestem jedynym właścicielem tego egzemplarza do dnia dzisiejszego. Autko ma na liczniku nieco ponad 130 tys. kilometrów i jest to w 100% przebieg rzeczywisty.

Posiadam komplet dokumentacji serwisowej oraz wszystkie faktury za wkład jaki wniosłem w te auto przez tych kilka lat eksploatacji. W połowie ubiegłego roku zostały wymienione amortyzatory z tyłu - serwis zajął się także regulacją zaworów na co także mam odpowiedni rachunek. Jednostka 1,8 na łańcuchu, ekonomiczna i nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Gwarantuję, że auto nie jest po przejściach - nie było tłuczone, ma oryginalne szyby i lakier. Można sprawdzić to m.in. czujnikiem powłoki lakierniczej. Samochód ma kilka drobnych zarysowań po stronie pasażera, ale to efekt tego, że autem poruszałem się po mieście i jest to naturalna kolej rzeczy. Samochód sprzedaję także z dodatkowym kompletem kół z oponami zimowymi (14-calowe). Samochód naprawdę godny uwagi także ze względu na swoje wyposażenie dodatkowe - mamy tutaj ESP oraz ABS, czujniki parkowania, w pełni elektryczne szyby i lusterka, a także podgrzewane siedzenia, CD + zmieniarka, tempomat oraz kierownica multimedialna.

Auto spala w mieście nieco ponad 7 litrów na 100 kilometrów, na trasie na ogół około 6,4 litra. Samochód sprzedaję, ponieważ mam zamiar zmienić to auto na coś większego ze względu na przeprowadzkę na wieś. Zapraszam do obejrzenia autka osobiście. Moja poczta: rafal_kalafeelo90@wp.pl.