Sprzedam: Tanio VW Golfa IV po tuningu optycznym

Mam do sprzedania mojego Volkswagen Golf IV Kombi, który ma wymienione przednie światła na klary, a w środku posiada zestaw caraudio oraz tubę basową.

Auto jest z rocznika 1999 roku, ale powiadają, że Golfy są jak wino i starsze tym lepsze modele były ;) Oryginalnie silnik był 1,4 ale zamieniłem go na 1,6 benzynę o mocy 101 KM, dzięki temu jedzie niczym strzała. Skrzynia biegów jest manualna 5 biegowa. Kolor lakieru zielony mat, drzwi otwierają się do góry (jest 3 drzwiowy).

Samochód ma zmienione zawieszenie z miękkiego na twarde, odrobinę jest obniżone, zmieniłem też oryginalne felgi 16” na 18” dzięki temu wygląda naprawdę ślicznie. Wyposażony jest standardowo w ABS, posiada zrobiony przeze mnie autoalarm oraz centralny zamek. Posiada też poduszki powietrzne, ale nie wiem czy działają, bo auto jeszcze nie miało żadnego wypadku ;).

Oryginalnie tapicerka była welurowa, ale strasznie mi się nie podobała więc aktualnie jest skórzana. Auto posiada elektryczne, podgrzewane lusterka oraz elektryczne szyby. Zegary na tablicy rozdzielczej podświetlone są na niebiesko, ale jeżeli będziesz chciał kupić to mogę ci zmienić na oryginalne.

Generalnie sprzedaję go ma mam na tapecie już drugie auto i zbieram kasę na jego tunning ;) W cenę wchodzi również komplet zapasowych opon, cały sprzęt grający w środku oraz dodatkowe elementy, które trzymam w garażu. Auto było do tej pory garażowane, przeszło gruntowne lakierowanie oraz drobne naprawy blacharskie.

Cena 10 000 złotych, wszelkie pytania oraz inne proszę na maila: piotrusvwstrzala234@interia.pl.

www.fleetcorp.pl/lublin/ Zapraszam na stronę płynydospryskiwaczy.pl - to mój autorski blog o akcesoriach samochdowych