Sprzedam tanio VW Passat B6

Silnik: diesel
Sprowadzany: nie

Witam,

sprzedaję z żalem mojego pięknego VW Passata B6, którego jestem drugim kierowcą, zakupiłem samochód w komisie. Posiadam do samochodu komplet dokumentów, dotychczas był naprawiany u mechanika. Auto do tej pory przemieszczało się po mieście, służyło mi jako pojazd firmowy. Posiada niezmieniany przebieg 120864 km, auto było bite. W czasie jeżdżenia po mieście spala tylko 7 l/100 km, ale w trasie 5 l/100 km. Samochód jest pięciodrzwiowy, kolor lakieru to srebrny mettalic.

Samochód ma zmienione alufelgi ,a także drzwi, ze względu na stłuczkę. Ma bogate wyposażenie: skórzane fotele, ABS, czujnik deszczu, kontrolę trakcji, klimatyzację automatyczną, podgrzewane lusterka, radio odtwarzacz, komputer, automatyczną skrzynię biegów, regulowaną kierownicę, elektryczne szyby a także komplet poduszek powietrznych.

Z samochodu korzystały najczęściej osoby palące, pojazd był garażowany. Tylne siedzenia wymagają czyszczenia gdyż jeździły na nich małe dzieci.

Chcę sprzedać auto dlatego, że kupiłem nowy pojazd. Dotychczas służył mi dobrze i jestem z niego zadowolony. Nie był przygotowywany na sprzedaż. Cena auta to 28 000 złotych i jest do negocjacji. Dodatkowo zawiera również zestaw głośników i kupione do niego akcesoria zapasowe. Jeżeli potrzebujesz jakiś dodatkowych informacji lub więcej zdjęć napisz do mnie wiadomość. Mój mail: rador123trubaror@wp.pl.