Sprzedam: Toyota Yaris w doskonałym tanie. Tylko 23 tys. do negocjacji

Tak jak w temacie, mam do sprzedania Toyotę Yaris z 2006r. w dobrym stanie. Samochód przejechał tylko 14 tys. kilometrów. Pojemność 1,0 l - benzyna bardzo ekonomiczna. Egzemplarz ma homologację ciężarową, był na bieżąco serwisowany w warszawskim ASO Toyoty, dlatego też jest w idealnym stanie technicznym. Wizualnie też nie ma zastrzeżeń, samochód nie był parkowany w centrum miasta, dlatego nie jest porysowany ani poobijany. Ma dobrą jednostkę napędową, mało pali i jest na łańcuszku.

Średnio samochód pali jakieś 5,5 litra na 100 kilometrów i jest poza tym bogato wyposażony. W rozszerzeniu pierwszy właściciel dokupił elektryczne lusterka i szyby, a do tego manualna klimatyzacja, centralny zamek, komputer pokładowy, ABS oraz kilka innych.

Auto oddam w dobre ręce - Yaris jest w wyśmienitym stanie i jeszcze przez wiele lat będzie służył nowemu nabywcy. Chcę dodać, że auto nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego, ani wymian podzespołów. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam na adres: krzysiekmiszczyk1977@onet.pl. Zapraszam do oględzin w okolicach miasta Warszawy i ewentualnie w Poznaniu (jestem tam 1 raz w tygodniu). Wszystkie zdjęcia wykonałem kilka dni temu - specjalnie nie myłem silnika, żeby nie było wątpliwości, że są jakieś zacieki oleju.

Dodam, że samochodem jeździła osoba niepaląca z miasta na przedmieścia do pracy. Yaris nie miało nigdy instalowanego haka holowniczego, nie było specjalnie obciążane, ani "męczone" na zimnym silniku. Szczerze polecam, bo to egzemplarz jakich mało w tej półce cenowej. Pozdrawiam.