Sprzedam: Turkusowy Tiguan od kobiety

Witam serdecznie, jestem tutaj nowa na forum i w dodatku pierwszy raz sprzedaję auto, więc proszę o wyrozumiałość :)

Muszę sprzedać mojego pięknego turkusowego Tiguana bo niestety straciłam pracę i nie stać mnie na tankowanie mojej laluni :( Przyszły kupujący bardzo proszę traktuj dobrze moje maleństwo bo mi bardzo dobrze służyło przez te 3 lata. Ma tylko 196 756 km przebiegu, bo niewiele nim jeździłam.

Tiguan jest z roku 2010 i posiada wszystko to co Tiguan posiadać powinien, czyli 2 litrowy silnik diesel o mocy 140 KM, 7 biegową manualną skrzynię oraz bardzo wygodne siedzenia. Auto ma napęd 4 na 4 więc podjedzie pod każdą górkę. Jest pięciodrzwiowy, co prawda bagażnik nie jest zbyt pojemny ale torba czy walizka podróżna spokojnie się do niego zmieści.

Z wyposażenia podstawowego posiada śliczne alufelgi, wygodne światła przeciwmgłowe oraz ksenony. To bardzo bezpieczne auto posiada takie systemy kontroli trakcji, że głowa mała ;) Na wyposażeniu autoalarm, EDS, ASR, ABS, immobiliser oraz 4 poduszki powietrzne.

W środku najbardziej podoba mi się dwustrefowa klimatyzacja, fabrycznie wbudowany system nawigacji oraz podgrzewane elektryczne lusterka oraz czujnik deszczu i czujnik parkowania. Moje autko posiada również fantastyczne podgrzewane fotele, a przede wszystkim czujnik parkowania, który jest przyjacielem każdej kobiety ;)

Cena do negocjacji 100 000 złotych brutto, mogę na niego wystawić fakturę VAT bo było kupione na firmę.

Nie wiem czy o czymś nie zapomniałam napisać więc jakby co to proszę o info ma priv będę wdzięczna za wszelkie uwagi.

aluminium i cynk w sprayu dostępne w lakiery24.com sklepie internetowym z lakierami imotoparts.eu/marka/3-100006/uklad-hamulcowy