Sprzedam Volvo S60 za 24 tysięcy złotych

Sprowadzany:
nie

Hej,

mam do zaoferowania całkiem przyzwoity model, tj. Volvo S60, którego jestem pierwszym właścicielem. Kupiłem samochód w salonie, mogę powiedzieć, że jest bardzo wygodny na długie podróże. Posiadam do Volvo S60 pełen zestaw dokumentów, do tej pory przechodził przeglądy u mechanika. Auto do tej pory jeździło po drogach wiejskich, służyło mi jako pojazd służbowy. Ma pewny przebieg 101 234 km, pojazd nie był bity. W czasie podróży w mieście spala zaledwie 9 l/100 km, ale już w trasie 3 l/100 km. Auto jest 3-drzwiowe, odcień lakieru to biały mat. Z auta korzystały najczęściej osoby niepalące, pojazd był garażowany. Tylne siedzenia wymagają czyszczenia gdyż podróżowały na nich dzieci. Blachy nie mają śladów korozji.

Samochód ma wymienione wycieraczki oraz podłokietniki, ze względu na ich zużycie się. Ma bogate wyposażenie: podgrzewane fotele, ABS, centralny zamek, kontrolę trakcji, klimatyzację automatyczną, podgrzewane lusterka, radio z cd, komputer, manualną skrzynię biegów, podnoszoną kierownicę, elektryczne szyby oraz 4 poduszki powietrzne.

Chcę sprzedać samochód bo kupiłem nowy. Można nim praktycznie wsiąść i jechać. Cena samochodu to 24 tysięcy złotych nie jest do negocjacji dodatkowo zawiera również zestaw pokrowców na siedzenia i dodatkowe akcesoria zapasowe. Jeżeli chcesz jakiś dodatkowych informacji lub więcej zdjęć napisz na mojego maila: karol.wielguch1986@op.pl.