Sprzedam: Volkswagen Golf Q LINE atrakcyjna cena

Rok produkcji: 2003
Silnik: benzyna
Sprowadzany: nie

Sprzedam auto w bardzo dobrym stanie, zadbane nadające się praktycznie do jazdy. Sprzedaje tylko i wyłącznie ze względu na to, że kupiłem sobie nowe. Mimo wieku ma zdrowy silnik, który pali w mieście 8l/100 km a poza nim 5l/100 km. Dotychczas służyło mi tylko i wyłącznie jako środek transportowy do pracy i do domu.

Kolor lakieru srebrny mat, pięciodrzwiowe dotychczas serwisowane w autoryzowanym warsztacie. Z większych napraw musiałem wymienić sprzęgło oraz skrzynię biegów, ale to z winy mechanika. Posiadam do mojego Golfa pełną dokumentację techniczną oraz serwisową. Jestem jego drugim właścicielem, auto nie było sprowadzane, jest w super stanie i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Na wyposażeniu pełen standard: centralny zamek, elektryczne szyby i lusterka, blokada skrzyni biegów, komplet poduszek powietrznych, wspomaganie kierownicy, immobiliser, radio z możliwości odtwarzania mp3,klimatyzację manualną oraz ABS. Dodatkowo posiada również zamontowany hak.
Dotychczas niebity, w środku czysty, nie dawno fotele były prane. Cena nie jest do negocjacji 12 000 złotych. Jeżeli jesteś zainteresowany proszę o maila na adres: zbyszek.radradkowski1276@vp.pl. Samochód można obejrzeć w Sosnowcu w godzinach 16-21 po uprzedniej informacji na maila.

Odpowiadam tylko na poważne pytania i oferty kupna. Mogę dosłać dodatkowe zdjęcia oraz udzielić informacji na wszystkie pytania.

www.pasmantex.pl http://wagisamochodowe.katowice.pl/jak-zorganizowac-wazenie