Sprzedam: VW Touran od pierwszego właściciela

Witam wszystkich,

chciałbym napisać, że oddam w dobre ręce ;) bo bardzo lubię to auto ale niestety muszę się go pozbyć ;( wpędziłem się w spiralę kredytową i to są tego skutki.

Mam do sprzedania utrzymanego w super stanie Volkswagena Touran Nawi BIXENON PANORAMA za jedyne 70 tysięcy złotych brutto. To cudo posiada 2 litrowy silnik diesel o mocy 170 KM, które pali w mieście tylko 8 l/100 km przynajmniej u mnie ;) i na trasie około 5 litrów na 100 km. Skrzynia biegów jest manualna 6 biegowa.

Kolor lakieru to srebrny metalik, 5 drzwiowy, rok produkcji 2012, skórzana tapicerka sprowadzany przeze mnie z Niemiec, ale ma wszystkie polskie papiery. Dotychczas przejechał 186 520 km. Na wyposażeniu ma aż 10 poduszek powietrznych, światła przeciwmgielne z funkcją statycznego doświetlania zakrętów, reflektory przeciwmgłowe, nawigacja z kolorowymi mapami w języku polskim, kamera cofania oraz czujniki parkowania.

Z systemów bezpieczeństwa auto ma ABS, system rozdziału sił hamowania, Inteligentny System Kontroli Trakcji, ESP, regulator prędkości z ogranicznikiem, tempomat oraz ASR. Dodatkowo mam zamontowany w środku komplet nowych głośników, radio z możliwością odtwarzania MP3 z nośnika danych. Auto wyposażone jest w system głośnomówiący Bluetooth z funkcją przesyłania muzyki Streaming Audio.

Przednia szyba jest akustyczna, a boczne szyby u kierowcy i pasażera, a także tylnie są otwierane elektrycznie. Lusterka są ogrzewane i również sterowane elektrycznie. Producent zamontował również oświetlenie uchwytów drzwi oraz miejsca na nogi. Auto ogólnie jest full wypas i na pewno zadowoli nowego właściciela :) Wszelkie pytania proszę kierować na prv.

chwilówki chwilówki Pokrowce samochodowe szyte na miarę