Sprzedam: Wystawiam na sprzedaż Opla Astrę II z jednostką 1,7 DTi (2002r.)

Witam na moim ogłoszeniu. Mam do sprzedania bardzo zadbany egzemplarz Opla Astry II generacji z oszczędną jednostką wysokoprężną o pojemności 1,7 DTi. Samochód jest w mojej rodzinie od 5 lat i został zakupiony od Polaka - auto nie było sprowadzane z Niemiec, Szwajcarii i innych egzotycznych kierunków europejskich.

Dysponuję kompletną dokumentację na serwisowanie w ASO. Egzemplarz został zarejestrowany formalnie pod koniec grudnia 2003, więc można traktować, że samochód jest w zasadzie z roku 2004. Auto jest w płeni sprawne, nie było tłuczone - wymieniłem rok temu przedni zderzak, bo na parkingu ktoś zbił mi lampę i uszkodził konstrukcję.

Gwarantuję, że silnik jest całkowicie suchy, nic nie cieknie, zawieszenie nie stuka - samochód sprawny w 100%, nie wymaga żadnego nakładu finansowego ze strony nowego nabywcy. Silnik przejechał 178 tys. kilometrów i miał wymieniony niedawno rozrząd.

Jak na swój model, auto całkiem rozsądnie wyposażone - centralny zamek, klimatyzacja, a do tego elektryczne szyby, podgrzewane i elektrycznie sterowane lustra. Auto ma regulowaną kierownicę. Gratis dorzucam komplet kół z oponami zimowymi. Zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio pod adresem: patryk_klaudiusz77_99@onet.pl.